Ogumienie

 

   

Profil AS Farmer: 

Ten profil ogumienia nadaje się do różnych zadań. Bardzo często pojawia się jako standard ładowarek Schäffer.  Profil AS jest odpowiedni do wielu podłoży, przesyła duże siły trakcji i zapewnia bardzo dobrą skuteczność samooczyszczania. Najlepszym rozwiązaniem jest zwłaszcza na terenach grząskich.

Profil SKD: 

Profil SKD jest odpowiedni do wszystkich zastosowań budowlanych. Sprawdza się nawet, jeśli ładowarka porusza się głównie na gładkich powierzchniach betonowych. Profil jest bardzo odporny na zużycie. Jednocześnie ma bardzo pozytywny wpływ na stabilność ładowarki.

Profil MPT:

Jest to wielofunkcyjny typ ogumienia. Idealnie nadaje się do gładkich nawierzchni betonowych, jak również sypkich gruntów ornych. Profil zapewnia wysoką przyczepność na wszystkich nawierzchniach. Jest bardzo odporny na ścieranie. Nadaje się do korzystania na drogach publicznych.

Profil All ground :

Szczególnie nadaje się do delikatnych nawierzchni takich jak trawnik, łąka lub piasek. Wybierając profil All ground można być spokojnym o bezpieczeństwo nawierzchni oraz wysoką stabilność ładowarki.

Profil Multi Trac:

Jeśli najbardziej zależy Ci na ochronie nawierzchni Multi Trac jest najlepszym wyborem. Specyficzna budowa skierowana głównie dla ogrodnictwa, czy miejsc takich jak pola golfowe. Szerokie koła zmniejszają nacisk na podłoże do minimum.

 

Profil TELE-HD (Heavy Duty):

Specjalne zadania wymagają specjalnych opon. Opony na ładowarkach teleskopowych muszą wykazywać się wysoką jakością, szerokością oraz stabilnym kontaktem z powierzchnią. Przekątne rozłożenie masy zostało zaprojektowane aby spełniać te wymagania. Profil HD przesyła duże siły trakcji i jest bardzo odporny na ścieranie. Ogumienie wykazuje się też doskonałą właściwością samooczyszczania.

PG7 profil: 

Profil PG7 jest używany głównie w przemyśle budowlanym. Opony gwarantują doskonałą przyczepność na nieutwardzonych powierzchniach takich jak np. gruz lub na skalistych powierzchniach nie wpływając na komfort jazdy.

 

OFERTY SPECJALNE DZIAŁ HANDLOWY

DZIAŁ HANDLOWY

Łukasz Dworek

514-511-026
komunalne@ladowarkipasek.pl

Adam Maćkiewicz

604-528-300
adam.mackiewicz@ladowarkipasek.pl

Marcin Żołądek

662-018-200 
marcin.zoladek@ladowarkipasek.pl

 

Wojciech Kmiecik

607-529-970
wojciech.kmiecik@ladowarkipasek.pl

Szymon Żmijewski

604-528-200
szymon.zmijewski@ladowarkipasek.pl

56 640 00 57
biuro@ladowarkipasek.pl

Jakub Brzoski

604-348-648
jakub.brzoski@ladowarkipasek.pl

56 640 00 57
biuro@ladowarkipasek.pl

 

SERWIS

SERWIS

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę posprzedażową

  • kompetentni doradcy w Twojej okolicy
  • profesjonalne warsztaty
  • możliwy serwis u klienta
  • doradztwo w zakresie pozyskania i wyboru części
  • wykwalifikowany personel

 

Części / Serwis

 

Bartosz Majchrzak
Tel. 604 538 138
bartosz.majchrzak@ladowarkipasek.pl

Leszek Knorps
Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl